Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sabun görmek

Kahve falında sabun görmek giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getirmeyeceğine, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, yanlış giden işlerin düzeltileceğine, işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine delalettir.

Kahve falında sabun gördüyseniz:

  • Son zamanlardaki yorumlarınızı dikkate alırsanız, aşk hayatınızı canlandırabilir veya hayatınızla ilgili temel kararlar alabilirsiniz.

Kahve falında sabunla yüzü yıkamak büyük bir karar verileceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, kâbus gibi günlerin geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sabun düşürmek bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine işaret eder.

Kahve falında sabun köpürtmek hasta olan kişilerin hastalıklarını Allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına yorulur.

Kahve falında sabunla ellerini yıkadığını görmek çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına tabir olunur.

Kahve falında sabun satmak isabetli kararlar alacağına, büyük atılımlarda bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında sabun kokusu duymak çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına tabir olunur.

Kahve falında arap sabunu görmek güvenini sarsacağına, kötü günlerinin biteceğine işaret eder.

Kahve falında sabun verdiğini görmek hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, yanlış seçimler yapacağına delalet eder.