Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kısrak görmek

Kahve falında kısrak görmek her daim aile tarafından kollanacak olan fal sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine, ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, iyi geçiminin biteceğine, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, dinini yaşayacağına, maddi gücünü yitireceğine bu nedenle de çok kötü günler geçirmek zorunda kalacağına yorulur.

Kahve falında kısrak gördüyseniz:

  • Çalışmalarınızı ya da ön görülerinizi detaylandırmalısınız.

Kahve falında kısrak sevmek kendisini daha rahat hissedeceğine, Allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına işarettir.

Kahve falında beyaz kısrak görmek takdir edilen kişi olacağına, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kısrağa binmek üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine ve çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına inanılır.

Kahve falında kısrağın doğurduğunu görmek ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kısrak görmek tamamen içine kapanacağına, helal rızık elde edeceğine ve iş konusunda sıkılmayacağına delalet eder.

Kahve falında at kısrak görmek borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, büyük bir aşk yaşayacağına delalet eder.