Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dertli görmek

Kahve falında dertli görmek yıpranacağına, aile içinden destek görecek olan fal sahibinin bir müddet daha kendisini toparlamakta güçlük çekeceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, zararlarını telafi edeceğine, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında dertli gördüyseniz:

  • Hafife aldığınız, ertelediğiniz, şu an için uğraşmak istemediğiniz ya da ilgilenmeme kararına vardığınız konular size bazı bedeller ödetebilir ya da ileride daha da karışık şekilde karşınıza çıkabilir.

Kahve falında dertlerini anlatmak iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, bol kazanç elde edileceğine, şansının da açık olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dertli birini görmek hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında derdini anlatamamak büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, endişelerin son bulacağına işaret eder.

Kahve falında başbakana derdini anlatmak gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, onunla yeniden kavuşacağına delalettir.

Kahve falında birine dert anlatmak sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, başarıların her geçen gün çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında birine derdini anlatmak bunun için Allah’a şükredeceğine, çekilen acıların unutulacağına tabir olunur.

Kahve falında dert anlatmak uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine rivayet eder.

Kahve falında dert dinlemek elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, bu sebeple çok büyük sıkıntılara gireceğine ve işlerini toparlamak için kendisini yıpratacağına rivayet etmektedir.