Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kavga ettiğin kişiyle konuşmak

Kahve falında kavga ettiğin kişiyle konuşmak büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, onun iyi olduğunu öğreneceğine, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan fal sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına, mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına delalettir.

Kahve falında kavga ettiğin kişiyle konuşmak gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızla ilgili bir konuya uzaktan bakmak olayları daha net görmenizi sağlayabilir.

Kahve falında kavga ettiğin kişiyle konuşmak ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına delalettir.

Kahve falında kavgalı olduğun kişiyle konuşmak başarı ve zenginlik getireceğine, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına alamet eder.

Kahve falında kavga ettiğin biriyle konuşmak kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına, bazı konularda kararsızlık yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında bir kişinin kavga ettiğini görmek çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kavga ettiğin kişiyi görmek yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında başka kişilerin kavga ettiğini görmek herkesin takdirinin toplanacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, kişinin kendi ailesinden gelecek bir belaya alamet eder.

Kahve falında kavga ettiği kişiyi görmek elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine yorulur.

Kahve falında sevdiği kişiyle kavga ettiğini görmek sevdiği kişilerden biri tarafından büyük bir ihanete uğrayacağına, iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına tabir olunur.