Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kabenin minarelerini görmek

Kahve falında kabenin minarelerini görmek yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında kabenin minarelerini gördüyseniz:

  • Çok arzu ettiğiniz kişinin, sizinle aynı duyguları paylaşmadığını anlayıp, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Kahve falında kabenin minarelerini görmek Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kabenin minaresini görmek uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına, ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında minare şerefesi görmek fakirlerin güleceğine, küfürlü söze işarettir.

Kahve falında cami ve minare görmek yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, çok daha mutlu olunacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına delalet eder.

Kahve falında yanan minare görmek o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına rivayet eder.

Kahve falında yıkık minare görmek işlerin bir anda yoluna gireceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, stresin ve üzüntülerin biteceğine tabir olunur.

Kahve falında depremde minarenin yıkıldığını görmek aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine inanılır.

Kahve falında eski minare görmek itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına, fal sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine rivayet etmektedir.