Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında işyerinde örümcek görmek

Kahve falında işyerinde örümcek görmek ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına ve çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine işaret eder.

Kahve falında işyerinde örümcek gördüyseniz:

  • Bir yakınınızın güzel bir olayını kutlayabilirsiniz.

Kahve falında işyerinde örümcek ağı görmek bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine alamet eder.

Kahve falında işyerinde örümcek görmek ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, böylece kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen insanları şaşırtıp kendisinden uzaklaştıracağına inanılır.

Kahve falında insan yüzlü örümcek görmek tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine yorulur.

Kahve falında örümcek bacağı görmek akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına yorulur.

Kahve falında örümcek ağından kurtulmak iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine işarettir.

Kahve falında ölü örümcekler görmek çaresiz durumlarda kalacağına, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına inanılır.

Kahve falında örümceğin doğurduğunu görmek ekonomik olarak zayıflayacağına, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine inanılır.

Kahve falında ağın içinde örümcek görmek artık tamamen ümitsizliğe kapılacağına, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına işaret eder.