Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hendek görmek

Kahve falında hendek görmek büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine, yüzünün gülmeye başlayacağına, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, yaşanacak üzüntüden dolayı sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına yorulur.

Kahve falında hendek gördüyseniz:

  • Kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren gelişmeler dikkat gerektirebilir.

Kahve falında hendek kazmak kafa karışıklığından sıyrılacağına, fal sahibinin eğlenceli günler geçireceğine yorulur.

Kahve falında hendek görmek kırılan kalplerin tekrar barışacağına, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına işarettir.

Kahve falında deveye hendek atlatmak kindar olacağına, ne yöne gideceğine karar veremeyen fal sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hendeğe düşmek aç kalacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine alamet eder.

Kahve falında hendekten atlamak eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, manevi tatmini İslamiyet’te bulacağına tabir olunur.

Kahve falında hendekten geçmek yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, fal sahibinin de çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hendek açmak kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına alamet eder.