Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boğazı görmek

Kahve falında boğazı görmek parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, kendine dikkat edeceği ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına, yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine, kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, sevilen bir dostu kaybetmeye, haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine alamet eder.

Kahve falında boğazı gördüyseniz:

  • Yeni iş tekliflerini değerlendirmeli, iş başvurularında bulunmalı veya kazançlarınızı arttırabileceğiniz yolları zorlamalısınız.

Kahve falında boğazları şişmek kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına işaret eder.

Kahve falında boğazda yüzdüğünü görmek aile hayatında çok kötü dönemler geçirmesine sebep olacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine delalettir.

Kahve falında boğazdan ip çekmek çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Kahve falında boğaz kestiğini görmek önemli işlere imza atacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına ve üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine yorulur.

Kahve falında kedinin boğazını sıkmak işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, kara kara düşünür olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kadın boğazı kesmek haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında insan boğazı kesmek yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına işarettir.

Kahve falında istanbul boğazında yüzmek sıkıntılarının sona ereceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık fal sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına alamet etmektedir.