Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kara elbiseli kadın görmek

Kahve falında kara elbiseli kadın görmek çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, bu durumla doğru orantılı olarak da getiri sağlayacağına, fal sahibinin içine kapanacağına, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, sevinç ve sürura, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına inanılır.

Kahve falında kara elbiseli kadın gördüyseniz:

  • Gereği kadar kazanmamak, çok fazla iş yükü, altından kalkılamayacak kadar çok iş yapma zorunluluğu ani tepkiler vermenize neden olabilir.

Kahve falında kara elbiseli kadın görmek üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına ve alacağı bazı haberler yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya işaret eder.

Kahve falında kara elbise görmek gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına delalettir.

Kahve falında kara çarşaflı kadınlar görmek işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine, istediği herşeye sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında kara çarşaflı kadın görmek falı kapatan kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir türlü kurtulamayacağına delalettir.

Kahve falında kara peçeli kadın görmek deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayalkırıklıklarının giderileceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına tabir olunur.

Kahve falında kara yüzlü kadın görmek hayal ettiği şeylere kavuşacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine delalet eder.

Kahve falında kara kadın görmek ağız tadını ve keyfini yitireceğine, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına işarettir.

Kahve falında kara çarşaf giymiş kadın görmek çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, sık sık onların kavgalarını yatıştırmak için orta yolu bulmak isteyeceğine fakat kimseye yaranamayacağına tabir olunur.