Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir ağaç görmek

Kahve falında bir ağaç görmek akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, bir sebeple bir an önce durumu düzeltmesi gerektiğine ve eğer düzeltmezse yakın bir zaman içinde bazı kötü olaylar yaşayacağına, özellikle kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, rakiplerinin üzüleceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına rivayet eder.

Kahve falında bir ağaç gördüyseniz:

  • Farklı görüşlere karşı çıkmanız durumunda tartışmalar alevlenebilir.

Kahve falında ağaçtan armut toplamak evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine inanılır.

Kahve falında ağaçlıklı yolda yürümek ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına tabir olunur.

Kahve falında ağaçlık yeşillik görmek yeni bir sorumluluk altına gireceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağaçtan şeftali koparıp yemek attığı her adımda çok zarar edeceğine, fal sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine rivayet eder.

Kahve falında birini ağaçta görmek hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında köklü ağaç görmek ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan fal sahibinin huzurlu olacağına, fal sahibinin gönlünün feraha ereceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına işarettir.

Kahve falında ağacından incir yemek canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine alamet eder.

Kahve falında ağaca bez bağlamak sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına yorulur.