Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında askere görmek

Kahve falında askere görmek bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, işlerinin bu kişiler tarafından engellenip maddi olarak zarara uğratılmasına, bu yüzden aile hayatı içerisinde huzursuzluk, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, sonradan da aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına ve rahata ereceğine yorulur.

Kahve falında askere gördüyseniz:

  • Belli grup veya organizasyonlara yardımlarınız sonucunda fırsatlar söz konusu olabilir.

Kahve falında kendini asker görmek deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında askerlik görmek elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına delalet eder.

Kahve falında askere göndermek kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına, işlerinin çok iyi olacağına ve büyük kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeniden asker olmak afiyette olacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında asker tarafından aranmak istenmeyen olayların olacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine yorulur.

Kahve falında askerler tarafından esir alınmak yapılan ahlaksız davranışlara, borçlarının azalacağına inanılır.

Kahve falında asker eşi görmek yarınlarının dünlerini aratmayacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, rızkının da çoğalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında üniformalı asker görmek rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder. Büyük üzüntüler yaşanacağına işaret eder.