Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kapıda görmek

Kahve falında kapıda görmek kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, gün günden daha da kötüye gideceğine, iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine yorulur.

Kahve falında kapıda gördüyseniz:

  • Bir konuda daha uzun bir süre beklemeniz gerekiyor.

Kahve falında kapının önünde toprak görmek mal ve rızkın çoğalmasına, alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına delalettir.

Kahve falında kapı önünde namaz kılmak kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine delalet eder.

Kahve falında cennet kapısını görmek tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kapı bağlamak kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına işarettir.

Kahve falında mavi demir kapı görmek ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Kahve falında kapı önü temizlemek işlerin düze çıkarılacağına, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında kapanan kapı görmek ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, yaşamını daha iyi planlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kapı eşiğine oturmak karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine delalettir.