Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altın görmek

Kahve falında altın görmek başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, kazancının yerine gelmesine rivayet eder.

Kahve falında altın gördüyseniz:

  • Bazı konularda ilerlemenizi, tanınmanızı veya kabul görmenizi sağlayacak çok sayıda fikriniz olabilir.

Kahve falında mezardan altın çıkarmak neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, kötü işlere girmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında altın lira toplamak iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, hayatındaki rahatlığın artacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında altın kaplama diş görmek aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, donanımlı kılacağına ve özellikle de eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine yorulur.

Kahve falında denizden altın toplamak özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına, maddi anlamda güçleneceğine tabir olunur.

Kahve falında ayakkabının altını yırtık görmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine inanılır.

Kahve falında çantaya altın koymak çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine işaret eder.

Kahve falında ağaç altında uzanmak sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, herkes tarafından saygı göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında halının altında böcek görmek üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.