Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ipek ip görmek

Kahve falında ipek ip görmek bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine, gıybet edeceğine, her işi ile daha çok ses getireceğine, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine tabir olunur.

Kahve falında ipek ip gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz veya ilişkilerinizi kuvvetlendirmek istediğiniz kişilerle vakit geçirebilirsiniz.

Kahve falında ipek ip görmek yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, elin bollaşacağına, maddi sıkıntıların biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ipek bluz görmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına inanılır.

Kahve falında ipek elbise görmek hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, atılan adımların zarar getireceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında kırmızı ipek kumaş görmek aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ipek kurdu görmek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına rivayet eder.

Kahve falında kırmızı ipek elbise görmek sorunların tamamen biteceğine, fal sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine işarettir.

Kahve falında ipek etek giymek kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ipek eşarp almak başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, yeni projelere atılacağına rivayet eder.