Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hamile olduğunu doğum yaptığını görmek

Kahve falında hamile olduğunu doğum yaptığını görmek her şeyin yolunda gideceğine, kazancın artacağına, iyi günler yaşayacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, insanlarla arasının açılacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hamile olduğunu doğum yaptığını gördüyseniz:

  • Evinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır.

Kahve falında hamile kadının doğum yaptığını görmek ters giden olayların düzeleceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, çok büyük kısmetlere sahip olacağına inanılır.

Kahve falında hamile birinin doğum yaptığını duymak bir sebeple çok zarar edeceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hamile olduğunu görüp doğum yapmak maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine yorulur.

Kahve falında hamile birini doğum yapmış görmek ruhunun dinleneceğine, gönlünün ferahlayacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hamile olup doğum yapamamak uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına, dertlerin bölüşüleceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına rivayet eder.

Kahve falında hamile olup doğum yapmak ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, zahmetli işlerle uğraaşılacağına, fal sahibinin gözyaşı dökeceğine yorulur.

Kahve falında hamile kadının doğum yapmak kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına, duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hamile olduğunu doğum yapacağını görmek iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.