Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vahşi hayvanlar tarafından kovalanmak

Kahve falında vahşi hayvanlar tarafından kovalanmak insanların yolunu aydınlatacağına, onlara hocalık edeceğine, şükredeceğine, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, dünya mallarına karşı hırslanacağına, yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, hayatı boyunca rahat yaşayacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Kahve falında vahşi hayvanlar tarafından kovalanmak gördüyseniz:

  • Herkes birbirinden farklı fikirlere sahip olabilir.

Kahve falında vahşi hayvan tarafından kovalanmak çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine işaret eder.

Kahve falında vahşi hayvanlar tarafından kovalanmak tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine işarettir.

Kahve falında vahşi hayvan tarafından ısırılmak çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, çok zor dönemlerin geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında vahşi hayvan sevmek uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, torunlarına dahi yeteceğine işaret eder.

Kahve falında vahşi hayvanlardan kaçmak düşmanını alt edeceğine, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına işaret eder.

Kahve falında vahşi hayvan beslemek ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında vahşi hayvan görmek işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, başarılarının düşeceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına yorulur.

Kahve falında vahşi hayvan öldürmek ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, bereketli bir döneme girileceğine rivayet eder.