Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında et şiş görmek

Kahve falında et şiş görmek sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, üzücü bazı dedikodular çıkacağına ve bu dedikodular sebebiyle insanlar arasındaki popülerliğin ve saygınlığın biteceğine, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına rivayet eder.

Kahve falında et şiş gördüyseniz:

  • Hoşa gitmeyen gelişmeler veya programdaki ufak değişiklikler aslında her şeyin en iyisi için meydana geliyor.

Kahve falında diş etlerinin şiştiğini görmek hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine yorulur.

Kahve falında şiş et görmek aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, sorunların yakın zaman içinde son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında diş etinin şişmesini görmek yakında işlerinin aksayacağına, sevdiği kişileri çok üzeceğine, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına delalet eder.

Kahve falında et şişi görmek işindeki verimliliğinin artacağına, geleceğinin de parlak, hayırlı ve güzel olacağına işarettir.

Kahve falında şişte et görmek yaşanan herşeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, büyük bir tartışma yaşayacağına, bu tartışmadan ötürü çok zarar edeceğine delalettir.

Kahve falında diş eti şişmesi görmek aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında et şiş görmek huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine işarettir.

Kahve falında diş etinin şiştiğini görmek yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, büyük başarılara imza atılacağına,  gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine işaret etmektedir.