Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında köy cami görmek

Kahve falında köy cami görmek tüm kalbi ile Allah’a döneceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, ancak kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine yorulur.

Kahve falında köy cami gördüyseniz:

  • Kendi kendinizi etkilemekten vazgeçmelisiniz.

Kahve falında köyde cami görmek örnek insan olacağına, daha bir sevileceğine, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında köy camii görmek rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, fal sahibinin bu sayede ideallerine kavuşacağına inanılır.

Kahve falında köy cami görmek eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine yorulur.

Kahve falında köy camisi görmek kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine inanılır.

Kahve falında beyaz köy evi görmek geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına rivayet eder.

Kahve falında annenin köyünü görmek uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine alamet eder.

Kahve falında köyün yandığını görmek huzurlu, mutlu olacağına, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine delalet eder.

Kahve falında köye gideceğini görmek rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, sevinçli haberlerin alınacağına tabir olunur.