Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kızını düşerken görmek

Kahve falında kızını düşerken görmek işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, kişinin işinden atılacağı ya da kovulacağına, sıkıntıların aşılacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, ağız tadının kaçacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında kızını düşerken gördüyseniz:

  • Evde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında kızının düştüğünü görmek yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, eve kapanacağına yorulur.

Kahve falında kızının yüksek bir yerden düştüğünü görmek işlerinin açılacağına ve bu sayede hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına tabir olunur.

Kahve falında kızının çukura düştüğünü görmek sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine, kendisini çekemeyen kişiler tarafından işlerinin baltalanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kızının merdivenden düştüğünü görmek tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kızının dereye düştüğünü görmek kazançsız işler peşinde olmaya, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine yorulur.

Kahve falında kızının camdan düştüğünü görmek elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, parasal sıkıntıların son bulacağına işarettir.

Kahve falında kızının denize düştüğünü görmek yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine rivayet eder.

Kahve falında bir kızın düştüğünü görmek sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine rivayet etmektedir.