Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında spiker görmek

Kahve falında spiker görmek aç kalacağına, küslerin barışacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, mutsuz, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında spiker gördüyseniz:

  • Komedi filmlerindeki aksi ihtiyarlar gibi davranmaya eğilimlisiniz.

Kahve falında haber spikeri görmek aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına, ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına delalettir.

Kahve falında spiker olmak rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, zinaya ve yasak olana uzak duracağına delalet eder.

Kahve falında spikerlik yapmak size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine,  sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında spiker görmek büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına yorulmaktadır.