Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mezara görmek

Kahve falında mezara görmek girilen bir yolda karşılaşılacak kötü biri yüzünden ağız tadının kaçacağına, kötü haberlerin alınacağına, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, ailenin büyüyeceğine, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına ve hayatının böyle devam edeceğine delalettir.

Kahve falında mezara gördüyseniz:

  • Hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz.

Kahve falında mezarlıkta arkadaşını görmek kariyer planlamasını iyi yapamayacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına işarettir.

Kahve falında kendine mezar yeri almak gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına delalet eder.

Kahve falında mezardan bir şey çıkarmak işlerin hiç olmadığı kadar kötü olacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine delalettir.

Kahve falında iki tane açık mezar görmek çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, hafifleyeceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında mezarlığa ziyaret etmek hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine, belki yeni bir eve sahip olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mezarlık dua okumak uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında mezar süslemek sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasını mezarlıkta görmek üçüncü gözünün açılacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine rivayet eder.