Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kadro görmek

Kahve falında kadro görmek yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, şansının kendinden yana olacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, büyük rahatlık yaşanacağına, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kadro gördüyseniz:

  • Yatırım amaçlı bir girişiminiz nedeniyle oldukça büyük para kaybedebilirsiniz.

Kahve falında kadro almak eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, çok büyük başarılara kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kadroya geçmek çirkin iftiralara uğrayacağına, kendisine olan güveninin artacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine alamet eder.

Kahve falında kadrolu işe girmek elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kadrolu olmak hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine delalettir.

Kahve falında kadro görmek umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine yorulur.

Kahve falında kadrolu iş görmek ruhani önderlik yapacağına, çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına işarettir.

Kahve falında kadroya girmek kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde bozulacağına alamet eder.