Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ihram görmek

Kahve falında ihram görmek sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, doğru karar veremeyeceğine, hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ihram gördüyseniz:

  • İlerlemenizi hızlandıran veya hayatınızı kolaylaştıran önerilere kulak vermenizde fayda var.

Kahve falında kendini ihramlı görmek hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ihram giymek geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına yorulur.

Kahve falında ihrama girmek ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına, sıkıntıların büyüyeceğine, endişe verici bir durumla karşılaşılacağına inanılır.

Kahve falında ihramlı erkek görmek sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine, huzur dolu günler geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ihramlı insanlar görmek gözyaşı dökeceğine, mutsuz olacağına, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eşini ihramlı görmek sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine alamet eder.

Kahve falında başkasının ihram giydiğini görmek çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz ihram giymek sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, zorluklara boğuşulacak bir döneme girileceğine yorulur.