Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında abisin görmek

Kahve falında abisin görmek sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden bu süreci atlatacağına, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, malının, parasının ve canın güvende olacağına, kendini bunu başaracağına, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında abisin gördüyseniz:

  • Ateşin icadından beri içlerinde bulundukları durumu unutan bazı kişiler, olmadık durum veya kişileri savunma rolüne soyunabilirler.

Kahve falında erkek arkadaşının abisini görmek umduğunu bulamayacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına delalet eder.

Kahve falında abisini asker görmek yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, çalışmaları kötüleyeceğine alamet eder.

Kahve falında eşinin abisini görmek o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına işarettir.

Kahve falında sevgilinin abisini görmek göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında abisi ölmek aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına işarettir.

Kahve falında kendi abisini görmek başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine, yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında abisini ölmüş olarak görmek işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, sorunların üstüste geleceğine işaret eder.

Kahve falında abisin öldüğünü görmek yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına alamet etmektedir.