Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başkasını yüzerken görmek

Kahve falında başkasını yüzerken görmek sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yüzünün hep güleceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, evine huzurun ve bereketin geleceğine, dualarının kabul olacağına, helal kazanç elde edileceğine, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasını yüzerken gördüyseniz:

  • Aynı şekilde diğerlerine yardım önermeniz karşı tarafın gözünde değerinizi arttırabilir.

Kahve falında ölmüş babanın yüzünü öpmek daha şık mekanlarda eğleneceğine, hileye, fesada bulaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında anneyi denizde yüzerken görmek iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, rahat şekilde geçineceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında traşlı yüz görmek eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, mutluluğunu çoğaltacağına, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Kahve falında başkasının yüzünde lekeler görmek fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına, gelirinin de garanti altında olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çocuğun yüzünü yıkamak zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında denizde yüzen insan görmek üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kendi yüzünü yıkamak mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, kazancının azalmayacağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölüyü denizde yüzerken görmek iyi bir patron olacağına ve çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, tüm sıkıntıların giderileceğine inanılır.