Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kadın kilodu giymek

Kahve falında kadın kilodu giymek huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, rahat edeceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine ve bu yüzden insanlara olan güvenin sarsılacağına, emeğinden hayır göreceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, kurulu bir düzenin sağlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kadın kilodu giymek gördüyseniz:

  • Bazı konularda samimi davranmayabilirsiniz.

Kahve falında kadın kilodu giymek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine alamet eder.

Kahve falında kilolu kadın görmek bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya delalet etmektedir.

Kahve falında kadın kilodu görmek yaşanan güzel olayların çok geride kalacağına, boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına alamet eder.

Kahve falında erkek kilodu giymek çok daha iyi başarılar kazanacağına, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında erkeğin kadın elbisesi giydiğini görmek ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kadın kıyafeti giymek dostlarını da iyi seçeceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına işaret eder.

Kahve falında evli kadının gelinlik giymek yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına ve huzurlu bir hayat süreceğine işarettir.

Kahve falında kadın giysisi giymek maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına işaret eder.