Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kabeyi yıkılmış görmek

Kahve falında kabeyi yıkılmış görmek elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kiracı olmaktan kurtulacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, işlerinin rast gideceğine, gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, hiçbir önemli sorunun olmayacağına yorulur.

Kahve falında kabeyi yıkılmış gördüyseniz:

  • Farkında bile olmadığınız, kapalı kapılar ardındaki bazı çalışmaların planlandığı gibi gitmemesi sosyal hayatınızda veya iş yaşamınızda sizin avantajınıza sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında kabeyi yıkılmış görmek moral bulacağına, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine rivayet eder.

Kahve falında kabenin yıkıldığını görmek içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına delalettir.

Kahve falında eski evin yıkıldığını görmek gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında yıkılmış tavan görmek huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, işlerinin bu kişiler tarafından engellenip maddi olarak zarara uğratılmasına, bu yüzden aile hayatı içerisinde huzursuzluk, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine inanılır.

Kahve falında baca yıkıldığını görmek rakiplerine yenileceğine, kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına yorulmaktadır.

Kahve falında kamu binasının yıkıldığını görmek hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, daima zinde ve genç kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yıkılan bina görmek daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başka binanın yıkıldığını görmek işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına rivayet etmektedir.