Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki tane tabanca görmek

Kahve falında iki tane tabanca görmek sorunlarından, sıkıntılarından, kararsızlığından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, onları gücendireceğine, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine, ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, geçimini rahat şekilde sağlayacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine rivayet eder.

Kahve falında iki tane tabanca gördüyseniz:

  • Genel olarak ufak tefek şeyleri kırmak veya basit kesik ya da incinmelerle karşılaşmak da kaza sınıfındandır.

Kahve falında iki tane tabanca görmek yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında iki tabanca görmek insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sırtından tabancayla vurulmak hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tabancayla adam öldürmek kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tabanca sıkmak kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tabanca patlaması görmek hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine işarettir.

Kahve falında belinde tabanca görmek her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında tabanca kullandığını görmek daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine yorulur.