Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir erkeğe kahve yapmak

Kahve falında bir erkeğe kahve yapmak nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına, manevi tatmini İslamiyet’te bulacağına, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, kafasını toplamasına yardımcı olacağına, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, onun el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına delalettir.

Kahve falında bir erkeğe kahve yapmak gördüyseniz:

  • Eski borçlar tahsil edilebilir veya ödenebilir.

Kahve falında bir erkeğe kahve yapmak büyük bir ortaklığa girileceğine, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında köpüklü kahve yapmak geçiminin daha kolay hale geleceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine yorulmaktadır.

Kahve falında sütlü türk kahvesi yapmak uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine işarettir.

Kahve falında köpüklü türk kahvesi yapmak yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında köpüksüz türk kahvesi yapmak elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında kahve yapmak yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, yeniliklerin peşi sıra geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birisine kahve yapmak planlarının işe yarayacağına, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine işarettir.

Kahve falında ölmüş birine kahve yapmak parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine delalet eder.