Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uçarak birilerinden kaçmak

Kahve falında uçarak birilerinden kaçmak çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına ve fal sahibinin yardım edeceğine, varolan sorunlarının sona ereceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, başarısının yükseleceğine rivayet eder.

Kahve falında uçarak birilerinden kaçmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bazı hareketleri akıl sınırlarını zorlayabilir.

Kahve falında uçarak birilerinden kaçmak ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birilerinden uçarak kaçmak bugüne kadar kendisine müsamaha gösteren ailesinin artık destek vermeyeceğine, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birinden uçarak kaçmak dost ve akrabalarla paylaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uçarak kaçmak kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, umutlarının söneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında uçarak birinden kaçmak yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına alamet eder.

Kahve falında düşmandan uçarak kaçmak üzüntü duyacağına, onlarla bir araya gelip, hem moral hem de çareler bulacağına yorulur.

Kahve falında tanımadığın birilerinden kaçmak büyük bir ilgi ve değer göreceğine, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine ve uzun bir süre bu durumdan kendisini kurtaramayacağına inanılır.

Kahve falında silahlı birilerinden kaçmak kazancın az da olsa yitirileceğine, bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına işaret etmektedir.