Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yanık araba görmek

Kahve falında yanık araba görmek kazancın yetmez olacağına, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, elde edilen kazanç ve ulaşılan ün yüzünden kötü kişiler tarafından zor duruma düşürüleceğine, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, elindeki malların gideceğine, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, maddi olanakların artacağına alamet eder.

Kahve falında yanık araba gördüyseniz:

  • Çıkabilecek sorunları çözebilmek için çok çaba sarfetmeniz gerekebilir.

Kahve falında yanık araba görmek aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine alamet eder.

Kahve falında yanık sütlaç görmek birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yanık pilav görmek ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, zararların yakında telafi edileceğine işaret eder.

Kahve falında yanık simit görmek çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine alamet eder.

Kahve falında yanık ayakkabı görmek bir sebeple iş konusunda adım atmakta biraz korkak davranacağına, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine alamet eder.

Kahve falında ellerini yanık görmek iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden sağlık sorunları yaşayacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına alamet eder.

Kahve falında el yanığı görmek yokluğa, darlığa düşeceğine, kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında ütü yanığı görmek başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine yorulmaktadır.