Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ıspanak görmek

Kahve falında ıspanak görmek iyileşeceğine, ferahlayacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, hedeflerine kavuşacağına, aynı hataları tekrarlamamak için tüm hayatını baştan sonra yeniden inşa edeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine işaret eder.

Kahve falında ıspanak gördüyseniz:

  • Belli başlı ilişkilerinizde veya iş birliklerinizde zorlanabilirsiniz.

Kahve falında pişmiş ıspanak görmek iş dünyasında haksızlığa uğranacağına, mallarının artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ıspanak tohumu görmek kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına alamet eder.

Kahve falında ıspanak yemek fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine rivayet eder.

Kahve falında ıspanaklı yoğurt yemek sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, borçlarının kalmayacağına işaret eder.

Kahve falında ıspanak böreği görmek güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pazardan ıspanak almak geçim derdinin biteceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına işarettir.

Kahve falında ıspanaklı pide görmek eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına rivayet eder.

Kahve falında ıspanak böreği yapmak düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, yanlış adımlar atacağına işarettir.