Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iş ortağından ayrılmak

Kahve falında iş ortağından ayrılmak çok büyük bir rahata ereceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, büyük başarılar kazanacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, ondan her zaman iyi haberler alınacağına, iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, iflas edeceğine, ruhunun şifa bulacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında iş ortağından ayrılmak gördüyseniz:

  • Uzun zamandır sizi hayranlıkla izleyen kişiler fikirlerinizi dinlemekten memnun olacaklardır.

Kahve falında iş ortağından ayrılmak daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, kendini dinine daha fazla vereceğine işaret eder.

Kahve falında ortaklıktan ayrılmak çok zor dönemlerden geçeceğine, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ortaktan ayrılmak ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına alamet eder.

Kahve falında ayrıldığı ortağını görmek her zaman evlatlarına destek olacağına, kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına tabir olunur.

Kahve falında ortak iş yapmak daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına alamet eder.

Kahve falında ortak işyeri açmak sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına alamet eder.

Kahve falında eski iş ortağını görmek çok büyük insanlar arasına gireceğine, iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir işe ortak olmak çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, kazancının düşeceğine ve hane içinde bir darlık yaşanacağına inanılır.