Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tohum görmek

Kahve falında tohum görmek kendi içindeki gücü keşfedeceğine, muradına ereceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, her işi ile daha çok ses getireceğine, zenginliğini kaybedeceğine, malından ve parasından olacağına, yarınlara bakacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tohum gördüyseniz:

  • Plan veya fikirlerinizi herkesle paylaşmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında tohum toplamak başın borçlularla belaya gireceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil tohum görmek maharetli bir kişi ile evlenileceğine, rahat bir hayat yaşanacağına, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına tabir olunur.

Kahve falında suya tohum ekmek kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında pamuk tohumu görmek keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına, komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında üzerlik tohumu görmek herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine yorulur.

Kahve falında çay tohumu görmek rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına işaret eder.

Kahve falında hurma tohumu görmek hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına alamet eder.

Kahve falında ağaç tohumu ekmek ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, bu ayrılıktan sonra maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına alamet eder.