Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iri at görmek

Kahve falında iri at görmek gittiği yolda kendisini ispatlayacağına, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, uzak bir yola gidileceğine, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, işlerinin kötüleşeceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, kişinin altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında iri at gördüyseniz:

  • Başladığınız işleri bitirmeden yeni başlangıçlar yapmamanızda fayda var.

Kahve falında iri at görmek ün sahibi olacağına, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına delalet eder.

Kahve falında iri soğan görmek savurgan bir hayat yaşayacağına, kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında iri taşlı yüzük görmek alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, yüzünde güller açacağına yorulur.

Kahve falında iri yeşil üzüm görmek yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında iri diş görmek kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, fal sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına inanılır.

Kahve falında iri bit görmek nankör bir kişi ile muhatap olunacağına, geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, dilediği gibi harcama yapacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz iri fare görmek büyük ve önemli bir kimse olacağına, artık kötü günler yaşamayacağına delalettir.

Kahve falında iri taneli dolu yağdığını görmek kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, doyasıya hasret gidereceğine delalettir.