Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şişle örgü örmek

Kahve falında şişle örgü örmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, ortak bir noktada bulaşamayacağına, problemlerle baş etmekte zorlanacağına, iyilik bulacağına, şifa edineceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında şişle örgü örmek gördüyseniz:

  • Bilinçaltınızda sevgiliniz veya eşinize karşı bazı kızgınlık birikimleri olabilir.

Kahve falında şişle örgü örmek iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kırmızı örgü örmek atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine, maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saç örgüsü örmek uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, masrafların bu dönemde artış göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında siyah örgü örmek şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına yorulur.

Kahve falında bebek örgüsü örmek zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına delalettir.

Kahve falında yeşil örgü örmek güzel işler yapacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine delalettir.

Kahve falında saç örgü örmek çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, dostların kişiye verdiği öğütlerin kulak ardı edilmesinden ötürü istenilen hedeflere ulaşmakta zorluk çekileceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz ipten örgü örmek Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, diplomalı kimse olacağına rivayet etmektedir.