Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında farenin ısırmasını görmek

Kahve falında farenin ısırmasını görmek yerinde saymayacağına, kaybetmeyi göze alamayacağına, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine ve büyük zorluklar yaşayacağına, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine rivayet eder.

Kahve falında farenin ısırmasını gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızdaki veya ticari ya da işle ilgili ilişkilerinizi test edebilirsiniz.

Kahve falında farenin ısırmasını görmek uzun bir süre boyunca bu kişi ile devam ettikten sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında fare ısırırken görmek evlilik yolunda engeller çıkacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine alamet eder.

Kahve falında fare tarafından ısırıldığını görmek işlerini tek başına yöneteceğine, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ısıran fare görmek hafifleyeceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına, kendini yiyip bitireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ısıran balık görmek sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, işinde büyük başarılar alacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ısıran köpeği öldürmek çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına delalettir.

Kahve falında kulağının ısırıldığını görmek hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, kızı olanların da gelin edeceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah yılan ısırmasını görmek işinden ve ekmeğinden olacağına, eşe dosta yardım edileceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına rivayet eder.