Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında incil görmek

Kahve falında incil görmek iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, çalışma hayatında bazı sorunların yaşanacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, giden birinin geri döneceğine, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, aile içindeki huzurun kaçacağına, işlerin de yolunda gideceğine delalettir.

Kahve falında incil gördüyseniz:

  • Duygusal diyaloglar içerisine girmeniz durumunda evde sorunlar yaşanabilir.

Kahve falında inci düğme görmek dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, hızlanacağına alamet eder.

Kahve falında inci taç takmak alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında birine inci küpe vermek karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında inci boncuk görmek el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına işarettir.

Kahve falında incili kolye görmek sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, saygı göreceğine yorulur.

Kahve falında geline inci takmak eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına vebazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında siyah inci görmek aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında inci aramak birçok kişiye yardım edeceğine, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına delalet eder.