Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında at derisini yüzmek

Kahve falında at derisini yüzmek rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, kötü günler geçireceğine, yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında at derisini yüzmek gördüyseniz:

  • yanlız başarılarınız karşısında ummadığınız bir ikramiye ile karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında atın derisini yüzmek çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, acılarını ve kederlerini içine atacağına delalettir.

Kahve falında at derisi yüzmek elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında at derisini yüzmek işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hayvan derisini yüzmek başarılı bir kişi olacağına, kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birinin derisini yüzmek sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yılan derisini yüzmek elindekileri de yitireceğine, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında koyun derisi yüzmek bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında domuz derisi yüzmek onlara karşı zafer kazanacağına, ileri gideceğine, pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.