Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında geçit görmek

Kahve falında geçit görmek işlerinin ve iletişiminin bozulacağına, aralarındaki iletişimin bozulacağına, anlaşmazlıkların baş göstereceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına ve projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine rivayet eder.

Kahve falında geçit gördüyseniz:

  • Olayları bir kez daha düşünmek gerekebilir.

Kahve falında askeri geçit görmek şansının ve bahtının açılacağına, esenliğe kavuşacağına, hafifleyeceğine işarettir.

Kahve falında dar bir geçit görmek mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, bazı kaynakların tükeneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dar bir geçitten geçmek hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dar geçit görmek hayatın tadına varacağına, zenginlik kazanacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine tabir olunur.

Kahve falında üst geçitin yıkıldığını görmek kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine işaret eder.

Kahve falında geçit görmek yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine ve gerçeklerin açığa çıkacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine işaret eder.

Kahve falında alt geçitten geçmek ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında üst geçitten düşmek mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, yaşamın güzelliklerle dolacağına, işlerin rast gideceğine delalet etmektedir.