Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pezik görmek

Kahve falında pezik görmek eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına, birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine, umutsuzluğa düşeceğine, ağlayacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, başarıya ulaşacağına, en yüksek makamlara oturacağına, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, bu projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında pezik gördüyseniz:

  • Başkalarına yardım etmekte gönüllü olmanız yeni arkadaşlıklar doğurabilir.

Kahve falında ped şişe görmek girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, kafa olarak daha rahat edileceğine rivayet eder.

Kahve falında temiz kadın pedi görmek kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pet şişeye su doldurmak vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına rivayet eder.

Kahve falında pedde kan görmek iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ped vermek güzel bir şekilde devam eden ve büyük kazanç beklentisi ile yapılan bir projenin askıya alınacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine inanılır.

Kahve falında pet shop görmek aile hayatında ister istemez çeşitli soruların çıkacağına, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine inanılır.

Kahve falında kirli ped görmek maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğine bu durumlardan ötürü çok zor zamanlardan geçerek iflasın eşiğine geleceğine ancak eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında peluş görmek canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına rivayet eder.