Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında urfayı görmek

Kahve falında urfayı görmek hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve hayırlı haberler alınacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına delalettir.

Kahve falında urfayı gördüyseniz:

  • Başkalarını değiştirmeye çalışarak zaman kaybetmemeye dikkat edin.

Kahve falında urfadaki balıklı gölü görmek rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine delalettir.

Kahve falında vücudunda ur çıktığını görmek Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında vücudunda ur görmek eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında urmu dutu toplamak devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine, parasal ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında urmu dut yemek maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına delalettir.

Kahve falında kafasında ur görmek elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında rahimde ur görmek sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına tabir olunur.

Kahve falında yo urt görmek ömür boyu süreceğine, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine alamet eder.