Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ilaclar görmek

Kahve falında ilaclar görmek muradına ereceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, bunun kendisi için büyük şans olacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına, hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına, hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına tabir olunur.

Kahve falında ilaclar gördüyseniz:

  • Dış görünüşünüz, dış dünyaya bakış açınız veya dış dünyanın sizi algılama biçimi değişebilir.

Kahve falında mavi ilaç görmek sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, deşarj olacağına yorulur.

Kahve falında ilaç dağıtmak atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, zararların telafi edileceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına işarettir.

Kahve falında birinin ilaç içtiğini görmek emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, çok üst mevkilere geleceğine tabir olunur.

Kahve falında doktorun ilaç yazdığını görmek bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine tabir olunur.

Kahve falında bit ilacı sürmek büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, eline para geçeceğine yorulur.

Kahve falında babaya ilaç vermek sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine, disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına inanılır.

Kahve falında böcek ilacı görmek kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, doğru yoldan çıkıldığı an itibariyle düşmanlarda artış görüleceğine rivayet eder.

Kahve falında ilac yemek uzun süre birçok sorunla boğuşacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına rivayet etmektedir.