Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tebeşir görmek

Kahve falında tebeşir görmek hatalı yollara gireceğine, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, zor günlerin yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında tebeşir gördüyseniz:

  • Çevrenizde size zorluk çıkartmak isteyen bir kimse bulunabilir.

Kahve falında tebeşirle yazı yazmak eğitim hayatında başarıların artacağına, işlerin bozulacağına inanılır.

Kahve falında tebeşirle yazı yazdığını görmek iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına işarettir.

Kahve falında tebeşir görmek sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tebeşirli tahta görmek yolunda gideceğine, variyetini çoğaltacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine işarettir.

Kahve falında tebeşir tozu görmek sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında renkli tebeşir görmek gelirinin eksileceğine, rızkının azalacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz tebeşir görmek kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, iş hayatında fal sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine yorulur.

Kahve falında tahtaya tebeşirle yazı yazmak umutlanacağına, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine alamet etmektedir.