Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki yüz görmek

Kahve falında iki yüz görmek tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, yalnız kalmak isteyeceğine, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine alamet eder.

Kahve falında iki yüz gördüyseniz:

  • Karışık durumlar su yüzüne çıkmak üzere olabilir.

Kahve falında gölde yüzen insan görmek yasaklı ve günahlı işler yapacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine tabir olunur.

Kahve falında başkasının elini yüzünü yıkamak sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüz derisi görmek tazeleneceğine, kişinin tek başına kalacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölü erkek yüzü görmek kısmetlerinin açılacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bayan yüzü görmek çok büyük miktarda para kazanacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzünü tüylü görmek elindeki işi rayına oturtacağına, maneviyatını daha ön planda tutacağına inanılır.

Kahve falında derisi yüzülen insan görmek yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kırmızı yüzlü bebek görmek sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına rivayet etmektedir.