Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki fil görmek

Kahve falında iki fil görmek düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, işindeki verimliliğin düşeceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına, para kazanmaya, muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına işarettir.

Kahve falında iki fil gördüyseniz:

  • Yeteneklerinize güvenin, yetenekleriniz üzerine her türlü bahse girebilirsiniz.

Kahve falında fili öldürmek malından ve parasından kaybedeceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine tabir olunur.

Kahve falında fil taşımak uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gümüş fil görmek sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine rivayet eder.

Kahve falında iki fil görmek daha lüks bir hayat yaşayacağına, yeni girişimlerde bulunacağına, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kocaman fil görmek iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine, sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine yorulur.

Kahve falında fil yemek tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına tabir olunur.

Kahve falında porselen fil görmek bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına alamet eder.

Kahve falında sarı fil görmek bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, en karanlık zamanında elinden tutacağına inanılır.