Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hamur yemek

Kahve falında hamur yemek iletişim konusunda daha güçlü olunacağına, septik tutumları nedeni ile ailesindeki huzur da bozan fal sahibinin iş yerinde de mutlu olamayacağına, çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna alamet etmektedir.

Kahve falında hamur yemek gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bazı olaylara katılımı konusunda yapacağı konuşmalar size anlamsız ya da eksik gelebilir.

Kahve falında hamur işi yemek mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hamur yemek görmek bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında pişmiş hamur yemek yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına inanılır.

Kahve falında ekmek hamuru yemek hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına işaret eder.

Kahve falında hamur isleri yemek atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çiğ hamur yemek görmek helal ve geniş rızık elde edeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hamur açmak ve yemek aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, borçların ve dertlerin biteceğine delalet eder.

Kahve falında hamur işi yemek yapmak üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, bir bebek sahibi olacağına alamet etmektedir.