Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hasta bir insanı iyileşmiş görmek

Kahve falında hasta bir insanı iyileşmiş görmek yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine, bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine, sıkıntı yükleneceğine, hasretin ve özlemin biteceğine, umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine alamet eder.

Kahve falında hasta bir insanı iyileşmiş gördüyseniz:

  • Sağlıkla ilgili bazı konuların da boş verilmemesi gerekiyor.

Kahve falında hasta insanı iyileşmiş görmek yasaklı ve günahlı işler yapacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hasta bir insanın iyileştiğini görmek bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına tabir olunur.

Kahve falında hasta insanın iyileştiğini görmek sıkıntılarının biteceğine, şansının açılacağına, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine işaret eder.

Kahve falında hasta bir insanı iyi görmek hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, gerçeklikten uzaklaşacağına, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine alamet eder.

Kahve falında hasta insanı iyi görmek bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hasta bir insanı iyileşmiş görmek belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında hasta birinin iyileşmesini görmek elinde bulunan imkânlara rağmen insanlara olan güveninin sarsılmasından ötürü iş hayatından uzunca bir süre uzak kalacağına ve kendisinin hiç bilmediği bir konuda bazı insanlar tarafından öne sürüleceğine, maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine işarettir.

Kahve falında hastanın iyileşmesini görmek ele güne muhtaç hallere geleceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, çok mutlu olunacağına ve yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine rivayet eder.