Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında horozu görmek

Kahve falında horozu görmek şansının kendisinden yana olacağına, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, ailesini de aynı ölçüde mutlu edip, gururlandıracak işler yapacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, ileri gideceğine, helal rızka sahip olunacağına, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine rivayet eder.

Kahve falında horozu gördüyseniz:

  • Yeni bir işe girmeniz ya da mevcut işinizde yeni birşeyler yapmanız ya da terfii etmeniz olasıdır.

Kahve falında mavi horoz görmek rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek dosta işarettir.

Kahve falında yavru horoz görmek ön planda kalmayı sağlayacağına, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına alamet etmektedir.

Kahve falında horoz görmek sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine delalettir.

Kahve falında horozla mücadele etmek yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, verilen emeklerin kısa süre içinde getiri sağlamak yerine zarar vereceğine delalet eder.

Kahve falında öten horoz görmek kendisine hayırlı kapıların açılacağına, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına inanılır.

Kahve falında horoz dövmek sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına rivayet eder.

Kahve falında ölmüş horoz görmek yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine, fal sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine alamet eder.

Kahve falında horoz yakalamak sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine delalet etmektedir.