Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında avatar görmek

Kahve falında avatar görmek ticaret adamı (kadını) olacağına, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, toplum için faydalı işler yapacağına, geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, bu projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine, kurulu düzenin yıkılacağına, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine ve iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına inanılır.

Kahve falında avatar gördüyseniz:

  • İlişkileriniz canlanıyor.

Kahve falında ava çıkmak ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında av eti yemek hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, zahmet veren işlerin artacağına,  sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında av hayvanı görmek kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine delalet eder.

Kahve falında avril lavigne görmek mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine, sadece falı kapatan kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine delalettir.

Kahve falında avatar görmek yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına, işinin gücünün rast gideceğine işarettir.

Kahve falında aventurin taşı görmek ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine tabir olunur.

Kahve falında av yaptığını görmek sorunların en kısa zamanda sona ereceğine, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında avrupaya gitmek büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine inanılır.